Značky

Prodávané značky

ASP

ASP

ASP CZECH s.r.o. je úspěšná firma, která od roku 1996 působí na potravinářském trhu a jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. ASP CZECH s.r.o. se soustřeďuje na výrobu a distribuci sušených rostlinných nápojů (sojové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko apod.) a na produkty tzv. zdravé výživy.

 Iswari

Iswari

Iswari je výrobce, který se specializuje na superfoods, což jsou potraviny s extrémně vysokou nutriční hodnotou. Nabízí přírodní produkty bohaté na obsah nutričních látek, produkty, které jsou prospěšné zdraví a šetrně zpracovávány bez vysokoteplotních a chemických úprav.

 BIO-DETOX

BIO-DETOX

Společnost Bio-Detox s .r. o.  se zaměřuje na prodej zelených produktů a produktů pro zdravou výživu. V jejím portfoliu najdete zelenou kávu, aloe vera, mladý ječmen, chlorellu, bio arganový olej, Acai Berry, náplasti na hubnutí, spirulinu, ušní svíčky, Maqui Berry nebo detoxikační náplasti.

Quest Nutrition

Quest Nutrition je značka produktů sportovní výživy, která se zaměřuje na výrobu proteinových tyčinek, chipsů, mléčných shaků atd. Mezi jejich nejznámější produkt patří Quest bar - tyčinka s vynikající chutí a minimem cukru. Zakoupíte jí v několika různých příchutích. Tyčinka je vhodná pro aktivní sportovce nebo fyzicky pracující jedince. Hodí se ke svačině nebo ve chvílích hladu.

 TopVet

TopVet

TopVet  patří mezi tradiční české výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy. V sortimentu TopVet naleznete veškerou přírodní kosmetiku, doplňky stravy a veterinární přípravky. Nabízí bylinné čaje, extrakty, a to lihové tinktury i tobolky, tabletované extrakty. Dále rostlinné oleje, sirupy, řadu beta-glukan, kloubní výživu, sportovní výživu.

 Zelená Země

Zelená Země

Zelená Země pěstuje a vyrábí konopné potraviny pro zdravější a chutnější život všech. Jejím cílem je trvale udržitelná zemědělská produkce, 100% přírodní konopné produkty se zárukou kvality a původu a za rozumné ceny přímo od výrobce. Společným přáním je informovat širokou veřejnost o benefitech a léčivých účincích konopí, jak pro lidi, tak pro celou Zemi.

 Šufánek

Šufánek

Společnost ŠUFÁNEK s.r.o. založili v srpnu roku 2014 - Marek a Matěj, milovníci oříškových másel. Při výrobě používají výhradně kvalitní přírodní suroviny, které (pokud to jde) pocházejí z České republiky. Našimi hlavními produkty jsou ručně vyráběná oříšková másla bez konzervantů a zbytečných přísad.


 

 

Everest Ayurveda

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ajurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ajurvédské přípravky z Nepálu a Indie spolu s japonskými vonnými směsmi.

 

Medicol

Značka MEDICOL byla uvedena na trh roce 2011 a zahrnuje výrobky pro zdravá střeva a zažívání, tedy hlavně LEPICOL a PSYLLIUM.
V roce 2012 byla řada rozšířena o výrobek CHLORELLA, GREEN TRIO, SPIRULINA a ZELENÝ JEČMEN. Tím se vytvořila nová skupina výrobků kategorie "zelené potraviny", jež jsou velmi dobrým doplňkem výrobků pro zdravá střeva a zažívání.

 Semix

Semix

SEMIX PLUSO s. r. o. byla založena v roce 1995. Společnost se zaměřuje na prodej a výrobu potravinářského sortimentu, který tvoří BIO produkty, cereálie, směsi a náplně určené na výrobu pečiva a moučníků. Produkty SEMIX jsou vyráběny z celých obilných zrn a je v nich obsaženo několik významných a zdraví prospěšných složek – vláknina, vitaminy a minerály.

 Fitness Coffee

Fitness Coffee

MONVITALY s. r. o. je od roku 2010 výhradním distributorem produktů Fitness Coffee®, Fitness Tea®, Fitness Barley® a CANNABISSIMO COFFEE™ do ČR. Jejím cílem je distribuovat inovativní produkty v České republice a co nejefektivněji využít prospěšných a léčivých účinků těchto produktů a nabídnout je všem milovníkům zdravého životního stylu.

 FatZero

FatZero

FatZero je jedinečná a komplexní řada produktů na hubnutí od specialisty na sportovní výživu – společnosti Aminostar. FatZero nabízí cestu ke štíhlému tělu snáze a rychleji! Komplexní řada FatZero čítá 11 produktů na hubnutí a obsahuje spalovače tuků, karnitiny, koktejly, tyčinky a další speciální přípravky usnadňující cestu k vysněnému cíli.


 

 Weider

Weider

Weider je jedna z nejuznávanějších značek v oboru sportovní výživy. Značka Weider je spojená s osobou Joe Weidera, který zasvětil celý svůj život propagaci posilovacího tréninku a s tím spojeného životního stylu. Produkty Weider jsou uznávány z hlediska čistoty a za celou dobu své existence neexistuje jediný případ, kdy by byl spojován s dopingovými aférami nebo nedostatečnou kontrolou výsledných produktů.


 

 All Stars

All Stars

Tato německá firma, jejímž spoluzakladatelem byl Arnold Schwarzenegger, je výrobcem sportovní výživy určené především pro silové sportovce. Je zastoupena v padesáti zemích světa a prodává své produkty ve více jak 10 000 fitness centrech, obchodech a lékárnách.

 VITALAND ProFitness Store

VITALAND ProFitness Store

VITALAND je značka kvalitních doplňků stravy, která nabízí široké spektrum vitaminů, minerálů, kloubní výživy, péče o srdce a cévy, imunitní systém, trávení a detoxikaci, štíhlou linii, energii a vitalitu a mnohé další doplňky pro každého, kdo o sebe pečuje a chce se dobře cítit. VITALAND s.r.o. je tradiční český prodejce sportovní výživy a doplňků stravy.

 Amix

Amix

Společnost Amix je výrobcem doplňkové výživy, který spadá pod společnost Large Life LTD., jež vznikla roku 2003 v Manchesteru. Sortiment společnosti Amix tvoří zejména sportovní výživa, která je vyráběna podle nejnovějších technologií a inovací. Značka Amix působí po celém světě, proto jí můžete najít na různých kontinentech. Kromě Evropy má Amix své zákazníky také v Asii, Arábii a Jižní Americe.

 Aminostar

Aminostar

Aminostar je tradiční a prověřená značka sportovní výživy pro silové sporty. Do portfolia Aminostar produktů patří zejména proteiny, gainery, aminokyseliny, kreatiny, anabolizéry, stimulanty, proteinové a müsli tyčinky i spalovače a vitaminy. Aminostar pomáhá všem, kteří touží dosáhnout větší síly a svalové hmoty, zlepšit výkonnost a fyzickou kondici, nebo jen podpořit své tréninkové úsilí.

 Enervit

Enervit

Enervit je italská výživa, která se již od roku 1972 specializuje výhradně na vytrvalostní sportovce na rekreační i výkonnostní úrovni. Do jejího sortimentu patří zejména energetické přípravky, iontové nápoje, energetické gely, tablety, energetické a proteinové tyčinky nebo regenerační nápoje. Výhradním distributorem energetické výživy Enervit v České republice je společnost Vitar.

 PowerBar

PowerBar

Značka PowerBar se specializuje na výrobu energetických potravin pro sportovce. Její vznik je spojen s rokem 1983, kdy kanadský olympionik ztratil vedoucí pozici v maratonu před cílem, protože mu došla energie. Po třech letech byla následně vyvinuta první energetická tyčinka, která se stala nepostradatelným vybavením sportovců.

 Jack Links´s

Jack Links´s

Firma Jack Link’s Beef Jerky byla založena Jackem Linkem v roce 1985 a specializuje se na výrobu kvalitních masových hovězích snacků. Jack Link’s Beef Jerky je značkou č.1 na trhu masových snacků v USA. Hlavní výroba a sídlo společnosti se nachází ve městě Minong, další kanceláře a produkce jsou v USA, Brazílii, Novém Zélandu a Německu. V České republice je výhradním distributorem produktů této značky firma Mextrade s. r. o.