NOVINKY V SORTIMENTU: SYROVÁTKOVÝ PROTEIN A PROBIO KAŠE!

7. 12. 2017

V našem sortimentu se nyní můžete těšit na dvě novinky - TOPNATUR PROBIO kaše a Syrovátkový protein bez příchutě, po kterém jste tak toužili.

PROBIO kaše od TOPNATUR jsou určeny pro osoby s trávicími obtížemi, rekonvalescenty, pro osoby s intolerancí k laktóze, s bezlepkovou dietou, pro vegany a mohou je konzumovat i děti. Tato novinka na Vás čeká v prodejně VITALAND Praha Flora v sekci zdravých produktů. Kaše jsou jedinečné svým nutričně vyváženým složením s přídavkem 6 probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci. Obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, vitaminy a minerály-A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou. K dostání v několika příchutích-natural, čokoláda s proteinem, banán s čokoládou a další. Ochutnejte je!

 

SYROVÁTKOVÝ PROTEIN BEZ PŘÍCHUTĚ

Další novinkou v sortimentu HERBAL GARDEN je syrovátkový protein bez příchutě. Řada z vás po něm toužila, protože nemá ráda již ochucené hotové proteiny a ráda by protein bez příchutě, který si sami dochutíte. Syrovátkový protein je přípravek, který zvyšuje podíl bílkovin v jídle, čímž zároveň umožňuje snížit množství mouky a cukru a v některých případech je dokonce nahrazuje. Je vhodný pro přípravu koktejlů, ovocných smoothie nebo také k přípravě slaných či sladkých pokrmů. Je dobře rozpustný ve vodě, má neutrální chuť a neobsahuje lepek.

« Zpět