Topvet Echinacea bylinný extrakt, 100ml

Topvet Echinacea bylinný extrakt, 100ml

Topvet Třapatka nachová - bylinný lihový extrakt: tato indiánská léčivka obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni.

Značka:
Topvet
Koncentrace:
Tekutá
Balení:
100 ml
Dostupnost:
Skladem(6 ks)
Poslední aktualizace v 23:38
Běžná cena: 169 Kč Akční cena: 135 Kč
20 % pro registrované
ks

Topvet Třapatka nachová - bylinný lihový extrakt: tato indiánská léčivka obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni. Fungující imunitní systém je nutný k zabezpečení veškerých životních funkcí člověka. Přípravek přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.
Složení: voda, jemný líh, echinacea standardizovaný extrakt, vitamín C

Doporučené dávkování:
3 x denně 1 – 2 ml (15 – 30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 5-6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5-6 týdnů.

Skladování:
Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Echinacea tinktura - Echinacea Purpurea radix (třapatka nachová - kořen), tato indiánská léčivka obsahuje nejvíce aktivních látek v kořeni, menší množství také v květu. Aktivuje produkci buněk, které jsou v těle odpovědné za imunitní odpověď (granulocyty, magrofágy, T-lymfocyty, NK buňky). Echinacea má okamžitý nástup reakce. Síla reakce je podmíněna velikostí Bylinný extrakt echinacei je vhodný pro preventivní použití, ale účinný i při již probíhající nákaze virového původu.

Přidat otázku Skrýt formulář

Vložte svoji otázku

* Povinná pole

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.