Doprava

Objednejte si, co potřebujete a nechte si zboží zaslat přímo k Vám domů! Objednávky provedené přes e-shop jsou zákazníkům zasílány prostřednictvím přepravní společnosti Geis. Obvyklá lhůta pro doručení jsou 3 pracovní dny od objednávky.

Doprava je zcela zdarma při objednávce nad 800 Kč. Při objednávce za 500 – 799 Kč je připočten poplatek za dopravu ve výši 35 Kč, při objednávce za nižší částku zákazník platí dopravu v plné výši 85 Kč.

Prodejna VITALAND Praha Atrium Flóra - HERBAL GARDEN je zároveň také odběrným místem. Při zaslání zásilky na prodejnu je osobní odběr ZDARMA.

Veškeré zboží z e-shopu je také k dostání v prodejně VITALAND Praha Atrium Flóra.

Zásilková služba

  • Zásilková služba je určena zákazníkům HERBAL GARDEN a je provozována v souladu s Občanským zákoníkem.
  • Objednávky lze učinit on-line v e-shopu na www.herbal-garden.cz, emailem na adrese herbal.garden@vitaland.cz.
  • U objednávky převyšující 800 Kč včetně DPH je poštovné zdarma. Při objednávce v hodnotě 500 – 799 Kč včetně DPH je poštovné 35 Kč, v ostatních případech hradí poštovné ve výši 85 Kč odběratel.
  • Cena objednaného zboží je hrazena výhradně platbou při převzetí – dobírkou.
  • Každý zákazník je při objednávce prostřednictvím e-shopu www.herbal-garden.cz automaticky informován o přijetí objednávky prostřednictvím emailu. O předání zásilky dopravci a předběžném termínu doručení zásilky je zákazník upozorněn prostřednictvím SMS od přepravce.
  • Objednané zboží s formou úhrady na dobírku je standardně doručováno do 3 pracovních dnů od objednání. Nastane-li nepředvídatelná skutečnost, kdy objednávku není možné do této doby doručit, je zákazník o této skutečnosti telefonicky informován. Zásilka je doručována zákazníkovi prostřednictvím přepravní společnosti Geis. Přeprava a dodání se řídí podmínkami společnosti Geis.
  • Zákazník má po doručení zboží na jím uvedenou adresu nárok na vrácení zaplacené částky v Kč za toto zboží - odešle-li jej nepoškozené a zjevně nepoužité zpět na adresu Prodejna VITALAND Praha Atrium Flóra, Vinohradská 151, 130 00 Praha 3 nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení. Částka zaplacená za zboží bude zákazníkovi poukázána bankovním převodem bez zbytečného odkladu, jakmile toto zboží bude doručeno za výše uvedených podmínek na výše uvedenou adresu. Reklamaci zašlete na danou adresu společně s fakturou, na kterou připište číslo svého bankovního účtu za účelem vrácení peněz. Pokud máte zájem pouze o výměnu produktu, připište tuto informaci do faktury.
  • Zákazník má právo na uplatnění reklamace výrobků. V těchto případech se postupuje dle příslušných ustanovení Občanského zákoníku.